Side Transfer

Belek Transfer » Side Transfer

Side Transfer

 

SİDE TRANSFER

Firmamız Side transfer hizmeti ile sizlerin Side’ye ulaşımınızı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Side Manavgat’ a bağlı bir bölgedir. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Side bünyesinde birçok tarihi yapıyı barındırmaktadır. Bu da yerli ve yabancı turistler tarafından çok fazla tercih edilmesine sebep olmaktadır. Çok fazla insan tarafından ziyaret edilen Side’ de bazı ulaşım sıkıntıları yaşanmaktadır. Antalya’ya gelerek Side’ye ulaşmak isteyen misafirlerimize transfer hizmeti sunan firmamız Side transfer hizmeti ile sizleri ulaşımın yoğunluğundan uzak tutmaktadır. Ulaşım sıkıntısının çok fazla yaşandığı otogar, havalimanı gibi alanlarda boş bir taksi bulmakta kolay değildir. Firmamıza web sitemizden rezervasyon yaptırdığınızda sizleri havalimanı, otogar ya da belirtmiş olduğunuz adreste hazır bir şekilde bekleyen araçlar olacaktır. Firmamız sizlere iyi bir hizmet sunabilmek için Ulaşım Bakanlığının belirlediği şartları en iyi şekilde sağlamaktadır. Şoförlerimiz kadrolu ve deneyimli olup, tamamı ağır vasıta (E Sınıfı) ehliyetine sahiptir. Ayrıca Ulaştırma Bakanlığınca istenmekte olan SRC ve Psikoteknik belgeleri de bulunmaktadır. Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri ekibimize zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler zamanında verilmektedir. Her şeyi kontrollü ve sistematik bir şekilde gerçekleştiren firmamızın araçlarının bakımı düzenli olarak yaptırılmakta olup, isteğe göre çocuk koltuğu bulundurulmaktadır. Her aracımızda klima mevcuttur ve servis tüzüğüne uygundur. Araçlarımızın tamamında araç takip sistemi (ARVENTO) kurulu olup, çalışanlarımız ve araçlarımız anlık takip ve kontrol edilmekte, bu sayede olası kaza risklerini minimuma indirgemekteyiz. Her ay klima filtrelerini, 3 ayda bir de araç döşemeleri uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde sterilizasyon ilaçları ile temizlenmektedir. Sizler için gerekli bütün şartları uygun şekilde sağlamaktayız.

side-transferAntalya Side Transfer

Firmamız son model araçları ve işinde uzman ekibi ile sizlerin Antalya’da ki ulaşımını sağlamaktadır. Antalya’ya geldiğiniz noktada sizleri karşılayan şoförlerimiz ile Side’ye kolay ve güvenli bir yolculuk gerçekleştireceksiniz. Side transfer sizlerin Side’ye ulaşımını sağladığı gibi dilediğiniz takdir de dönüş transferinizi de gerçekleştirmektedir. Standartların üstünde bir hizmet vermeyi amaçlayan firmamız ulaşım için gerekli bütün şartları dikkate almaktadır. Antalya her ülke ve şehirden misafir ağırlayan bir şehir olduğundan trafik yoğunluğu da fazladır. Sizleri bu yoğunluktan kurtaracak olan Side transfer hizmeti ile konforlu bir yolculuğun tadını çıkaracaksınız. Antalya’ya gelmeden önce web sitemiz üzerinden ya da iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Antalya’ya geldiğiniz tarihte sizleri geldiğiniz noktada isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılayarak rahat bir transfer hizmeti sunuyoruz. Transferiniz esnasında araçta oluşabilecek herhangi bir teknik arıza durumunda, bulunduğunuz konuma bir araç yönlendirilerek transferinize kaldığınız yerden devam ederek mağdur olmanıza izin vermiyoruz.

Antalya Havalimanı Side Transfer

Side transfer Antalya’ya havayolu ile gelen misafirlerimizi havalimanlarından karşılayarak güvenli bir ulaşım fırsatı sunmaktadır. Yoğun ulaşım temposuna sahip havalimanlarında ulaşımda bazı sıkıntılar yaşanmaktadır. Toplu taşıma araçları havalimanlarından istenilen güzergahlara uzun sürede ve birkaç araç değiştirerek ulaşımınızı sağlamaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu transfer hizmeti ile sizleri havalimanlarından alarak kısa sürede ve hiçbir kesinti yaşamadan dilediğiniz noktaya ulaşımınızı gerçekleştiriyoruz. Side transfer hizmetimiz ile havalimanlarından karşılanan misafirlerimizin Side’ye ulaşımını sağlıyoruz. Sizleri havalimanlarında isminizin yazılı olduğu levha ile karşılayan şoförlerimiz ile Side’ye olan yolculuğunuz devam edecektir. Uygun bir fiyat ve birçok ödeme seçeneği ile sizler için en iyi yolculuğu planlayan firmamız sizlerin transferini kaliteli bir şekilde gerçekleştirecektir. Sizlerin memnuniyeti firmamız için son derece önemlidir.