Antalya Transfer

Belek Transfer » Antalya Transfer

Antalya Transfer

 

ANTALYA TRANSFER

Antalya ilimizde iyi bir ulaşım imkanı elde edebilmek için Antalya transfer hizmetinden faydalanmalısınız. Yerli ve yabancı turistler tarafından sürekli ziyaret edilen Antalya’da ulaşım sıkıntılarının yaşanması doğaldır. Bu sıkıntıların önüne geçebilmek için Antalya’nın bütün bölgelerine transfer hizmeti veren firmamız sizlerin kaliteli bir hizmet almanızı hedeflemektedir. Sizleri kapınızdan alarak gideceğiniz yere kadar eşlik edecek deneyimli şoförlerimiz sayesinde ulaşımınız keyifli bir hal alacaktır. . Toplu ulaşım sistemi ve şehrin trafik yoğunluğundan dolayı kısa bir sürede ulaşacağınız alana 3-4 saatte ulaşım sağlayarak ve çok uzak mesafelerde birkaç araç değiştirerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ya da iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Antalya transfer, belirteceğiniz tarih, saat ve alandan sizleri alarak,  kişi sayısı, çocuk olup olmaması gibi durumların da göz önünde bulundurularak sizlere uygun bir araç hazırlamaktadır. Ekibimiz deneyimli olup bütün Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak verilmektedir. Ayrıca bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimlerde verilmiştir. Can güvenliğinizi tehlikeye atmadan iyi bir ulaşım hizmeti sunmaktayız. Ulaşım Bakanlığının belirlemiş olduğu şartlar doğrultusunda hizmet veren firmamız ile Antalya’daki ulaşımınızı kolay bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Transferlerimizi kişiye özel olup konforunuz ön planda tutulacaktır.

Antalya Havalimanı Transfer

Transferinizi gerçekleştirecek olan araçlarımız servis tüzüğüne uygundur. Her ay düzenli olarak bakımı yaptırılmaktadır. Bütün araçlarımız klimalı olup temizliği ve bakımı düzenli olarak yaptırılmaktadır. Servis tüzüğüne uygun olan araçlarımızda sizlerin isteği doğrultusunda çocuk koltuğu bulundurulmaktadır. Araçlarımızın tamamında zorunlu sigorta mevcuttur. Araç takip sistemleri mevcut olan bütün araçlarımızda kaza riskini en aza indirgemeyi hedefliyoruz. Araçta oluşabilecek teknik arızada Antalya transfer hizmetiniz aksatılmayarak yedek bir araç ile devam edebileceksiniz. Sizlere kesintisiz bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Transfer hizmeti sayesinde çok uygun bir ücrete çok fazla yorulmadan istediğiniz noktaya ulaşma imkanı elde edeceksiniz. Ödemelerinizi etf ya da havale işlemleri ile gerçekleştirebileceğiniz gibi transferiniz sırasında şoförlerimize de yapabilirsiniz. Transfer hizmeti ile dilediğiniz yerden size en uygun olan araç ile alınarak gitmek istediğiniz noktaya en uygun fiyat ile ulaştırıldığınız gibi hiçbir sorun yaşamadan rahat bir yolculuk yapmış olacaksınız. Antalya’ ya gelerek terminal, havalimanı gibi yerlerde taksi ya da otobüs gibi toplu taşıma araçlarını bekleyerek zorlu bir yolculuk yaşamayacaksınız. Sizleri hazır bekleyen araçlarımız ile alınarak yolculuğunuza devam edebileceksiniz. Sizleri belirtmiş olduğunuz alanda ellerinde isminizin yazılı olduğu tabela ile karşılayan şoförlerimiz sayesinde kesintisiz bir yolculuk sağlayacaksınız.

Antalya transfer ile tüm tatil beldelerine, çeşitli gezi noktalarından, konaklayacağınız otel önüne kadar tatilinizin başlangıç serüveninde sizlerin ulaşımınızı güvenli bir şekilde sağlayacağız.  Antalya’ya gelmeden yolculuğunuzun daha sakin ve kontrollü geçmesi için ulaşımınızı önceden planlamış olmanız sizlere bir avantaj sağlayacaktır. Yerli ve yabancı turist akınına uğrayan Antalya’da ulaşım sıkıntısı yaşamadan sizlerde ulaşımınızı garanti altına almalısınız. Kendinizi güvende hissedeceğiniz deneyimli ekibimiz ile yolculuğunuz sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir. Araçta oluşabilecek herhangi bir teknik arızada sizler mağdur edilmeden yedek bir araç bulunduğunuz noktaya gönderilerek ulaşımınız sürdürülecektir. Şoförlerimiz deneyimli olup alması gereken bütün eğitimleri almıştır. Araçlarımız sigortalıdır ve bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Firmamız sizlerin güvenliği için gerekli bütün koşulları hazırlamaktadır. İsteğiniz doğrultusunda araçlarımızda çocuk koltuğu bulundurmaktayız. Deneyimli ekibimiz sizlere iyi bir hizmet sunmak için 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Firmamızın sizlere sunduğu transfer hizmetinden uygun bir fiyata faydalanabilirsiniz.