Başak Pension Merkez Transfer Ulaşım

Belek Transfer » Başak Pension Merkez Transfer Ulaşım

Başak Pension Merkez Transfer Ulaşım

Antalya Şehir Merkezi, yerli ve yabancı turistler için en popüler tatil beldelerinden birisidir. Erken rezervasyon döneminde, tatilciler tarafından bu bölgedeki otellere tatil rezervasyonu yapılır.

Antalya Şehir Merkezi'de bir otel rezervasyonu yaptınız ve Başak Pension ulaşımına mı ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz! Siz değerli müşterilerimize Antalya Havalimanı ile Antalya Şehir Merkezi Başak Pension arası ulaşım olanakları sunuyoruz.

 • Antalya Havalimanı ile Antalya Şehir Merkezi arası uzaklık: 33 km.
 • Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi Başak Pension'e varış süresi: 35 dk.
 • Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi Başak Pension'e transfer ücreti: 30 €'dan başlayan fiyatlarla.
 • Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi Başak Pension'e nasıl gidilir?

  Yoğun sezonda Antalya Havalimanı'nda ulaşım için taksi bulmak neredeyse imkansız. Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi Başak Pension'e havaalanı özel transfer seçeneği ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Antalya Şehir Merkezi'ten Antalya Havalimanı'na gitmek istiyorsanız, aynı koşullar geçerlidir.

  Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi Başak Pension'e ulaşmanın en ucuz yolu nedir?

  Herkes Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi Başak Pension'e ulaşım için özel transfer veya taksi hizmeti ile uygun fiyatlarla seyahat edebilir. Antalya Şehir Merkezi'ten Antalya Havalimanı'na gitmek istiyorsanız, aynı koşullar geçerlidir.

  Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi Başak Pension'e ulaşmanın en hızlı yolu nedir?

  Kuşkusuz; Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi Başak Pension'e ulaşmanın en hızlı yolu, önceden rezerve edilen özel transfer servisidir. Antalya Şehir Merkezi'ten Antalya Havalimanı a gitmek istiyorsanız, aynı koşullar geçerlidir.

  Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi'e ulaşmanın en kolay yolu nedir?

  Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi'e ulaşmanın en kolay yolunun ortak servis otobüsü hizmeti ve acenteler tarafından sunulan ücretsiz transferler olmadığı açıktır. Neden sadece kendinize ve ailenize özel transfer rezervasyonu yaptırmıyorsunuz? :) Antalya Şehir Merkezi'ten Antalya Havalimanı'na gitmek istiyorsanız, aynı koşullar geçerlidir.

  Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehir Merkezi'e gitmek ne kadar sürüyor?

  Paylaşımlı Otobüs Servisi neredeyse 1 saat 30 dakika sürüyor.

  Antalya Şehir Merkezi Taksi hizmetleri yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

  Antalya Şehir Merkezi Özel transferler yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

  Antalya Şehir Merkezi ile Antalya Şehir Merkezi Başak Pension arası mesafe ne kadar?

  Antalya Şehir Merkezi ile Antalya Şehir Merkezi Başak Pension arası 33 kilometredir ve özel transferlerle yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

  Antalya Şehir Merkezi ile Antalya Şehir Merkezi Başak Pension arası transfer maliyeti ne kadar?

  Web sitemizde listelenen fiyatlarımız, lütfen geçerli fiyatlar için arama sorgusu ekranına kalkış ve varış adresinizi girerek sorunuz. Antalya Şehir Merkezi Başak Pension transferlerimizi web sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

  Neden Antalya Havalimanı taksi servisine rezervasyon yaptırmalısınız?

  Antalya Havalimanı'nda ön rezervasyon yapmadan seyahat sırasında Antalya Havalimanı taksi bulmak neredeyse zordur. Ailenizle aşırı sıcakta beklemek istediğinizi düşünmüyoruz. Bu nedenle Antalya Havalimanı'ndan Başak Pension ulaşım için önceden rezerve edilebilen özel transfer rezervasyonu yapmanızı tavsiye ederiz.

 • Fiyat artışlarından etkilenmeyeceksiniz.
 • Ulaşım stresi yaşamayacaksınız.
 • Zamandan tasarruf edersiniz.
 • Paranızdan tasarruf edersiniz.
 • Daha konforlu ve güvenli yolculuklar.
 • Antalya'ndan Başak Pension'e özel transfer için nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

  Antalya taksi servisimizi sitemizdeki rezervasyon panelinden veya doğrudan bizimle iletişime geçerek kolayca rezerve edebilirsiniz. 7/24 müşteri hizmetlerimizle hizmet vermekteyiz.