Belek Havaalanı Transfer

Belek Transfer » Belek Havaalanı Transfer

Belek Havaalanı Transfer

Belek Transfer

Belek Akdeniz bölgemizin turistlik şehri Antalya’nın yaklaşık olarak 40 kilometre uzaklığında yer almaktadır. Belek transfer olarak, uzun yıllar önce adı Antalya ile beraber anılırken günümüzde Antalya’dan ayrı bir tatil yeri olarak anılan Belek de havalimanı hizmeti vermekteyiz. Belek Antalya’nın en gözde yerlerinden birisi olma özelliğine sahiptir ve bölgesinde birçok beş yıldızlı otele, son derece lüks restoranlara, birçok plaja ve golf başta olmak üzere çeşitli spor tesislerine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Belek’e geldiğinizde mutlaka gitmeniz gereken birçok tarihi ve turistlik yer mevcuttur. Bu yerlerden en ünlüsü ve en önemlisi olarak Aspendos başta olmaktadır.belek-transfer-antalya

Antalya Belek Transfer olarak son teknoloji araçlarımız ile kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktayız. Firmamız bünyesinde her sayıya ve her konfor özelliğine sahip araçlarımız yer almaktadır. İster tek başınıza Belek’e gelin, ister ailecek isterseniz de çalışma arkadaşlarınızla kalabalık bir grup ile gelin size uygun bir aracımız mevcut durumdadır. Ayrıca araçlarımızda birçok teknolojik cihaz ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlayacak birçok özellik mevcuttur. Belek Antalya Transfer sayesinde uçaktan indikten sonra otelinize veya gitmek istediğiniz yere taksinin yüksek ücretlerine ve toplu taşıma araçlarının kalabalığına mağdur olmadan ulaşım sağlayabileceksiniz. Belek Havaalanı Transfer firması olarak kaliteyi, konforu, rahatlığı ve müşteri memnuniyetini temel alarak bu doğrultuda teknolojiye ve yeniliklere ayak uyduruyoruz.

Belek Transfer hizmetini verirken hizmet almak isteyen değerli müşterilerimizin zorlanmadan kolay bir şekilde bizler ile iletişim kurmaları için birçok iletişim seçeneği sunmaktayız. Bu iletişim seçeneklerinin tüm detaylarına web sitemizde bulunan iletişim sayfası aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İster doğrudan telefonla arayarak ister e-posta yollayarak isterseniz de iletişim formu aracılığı ile Bravo Transfer firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. İletişim kurarken hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve rezerve işlemlerinizi yapabilirsiniz. 7/24 Aktif olan müşteri temsilcimizi istediğiniz her an arayabilirsiniz, bu sayede gece uçuşlarınızda dahi araç arama sıkıntısı yaşamayacaksınız. Ayrıca iletişim kuruduğunuz yetkili kişiye uçağınızın iniş saatini belirttiğiniz takdirde herhangi bir araç bekleme sorunu yaşamazsınız.