Belek Transfer Firmaları

Belek Transfer » Belek Transfer Firmaları

Belek Transfer Firmaları

 

BELEK TRANSFER FİRMALARI

Belek transfer firmaları Antalya’ya geldiğiniz noktadan sizleri alarak Belek’e ya da istediğiniz bölgeye rahat bir ulaşımınızı sağlamaktadır. Antalya’nın doğal güzellikleri arasında yer alan Düden ve Manavgat şelaleleri, Olimpos antik şehrini içinde barındıran Beydağları Milli Parkı unutulmaz manzaralarını barındıran Belek sizlere iyi bir tatil yapma imkanı sunacaktır. Transfer firmaları Antalya’nın yoğun trafik sorununa bir çözüm olmak amacıyla hizmet vermektedir. Antalya her yıl birçok yerli ve yabancı turiste kucak açmaktadır. Bu da haliyle trafikte bir yoğunluk yaratarak gelen misafirlerin sıkıntılı bir yolculuk yaşamasına sebep olmaktadır. Belek transfer firmalarından biri olan firmamız sizleri bu sıkıntıdan kurtarabilmek için uzun zamandır transfer hizmeti sunmaktadır. Antalya’ya geldiğiniz noktada sizleri karşılayan şoförlerimiz ile özel aracınıza binerek yolculuğunuza başlayabilirsiniz. amaçlamaktadır. Ertelediğimiz tatil planımızı, iş görüşmemizi ya da benzer bir planımızı hayata geçirme imkanı sunan transfer hizmeti ile istediğiniz yolculuğu planlayabiliriz. Toplu ulaşım sistemi ve şehrin trafik yoğunluğundan dolayı kısa bir sürede ulaşacağınız alana 3-4 saatte ulaşım sağlayarak ve çok uzak mesafelerde birkaç araç değiştirerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Sizlere bu noktada yardımcı olacak Belek transfer firmamız sizleri istediğiniz noktadan alarak hızlı ve güvenli bir ulaşım sunacaktır. Antalya’ya gelmeden önce web sitemiz üzerinden ya da iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırmanız Antalya’da ki ulaşımınızı planlamanız açısından yeterli olacaktır.

belek-transferAntalya Belek Transfer Firmaları

Antalya’ya geldiğiniz otogar, havalimanı gibi alanlarda taksi ya da toplu taşıma araçları beklemenize gerek kalmadan şoförlerimiz tarafından karşılanarak Belek’e rahat bir ulaşım sağlıyorsunuz. Belek transfer firmaları sizlerin Antalya’da ki ulaşımınızı rahat bir şekilde sağlamak için hizmet vermektedir. Uzun zamandır transfer hizmeti veren firmamızda sizlere kaliteli ve ayrıcalıklı bir ulaşım sunmaktadır. Vermiş olduğunuz tarih ve saatte sizleri istediğiniz alanda elinde sizin isminizin bulunduğu bir levha ile sizleri karşılayan şoförlerimiz sizlerin ulaşımınızı güvenli bir şekilde sağlayacaktır. Ekibimiz deneyimli olup bütün Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak verilmektedir. Ayrıca bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimlerde verilmiştir. Servis tüzüğüne uygun olan araçlarımız sizlerin şartlarına uygun bir şekilde hazırlatılmaktadır. Araçlarımızın haftalık, aylık ve yıllık bakımları düzenli olarak yaptırılmakta ve gerekli bütün ekipmana sahiptir. Her aracımızda klima ve navigasyon sistemi bulunmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda araçlarımızda bebek koltuğu bulundurmaktayız. Belek transfer firması olarak sizlere iyi bir hizmet sunabilmek için deneyimli ekibimiz ile yenilikçi çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sizlerin rahat bir ulaşım sağlayabilmesi için uygun fiyatlar ile transfer hizmeti sunmaktayız. Ödemede de hiçbir sıkıntı yaşamadan eft ya da havale yapabileceğiniz gibi transfer esnasında şoförümüze de yapabilirsiniz. Belek transfer firması olarak sizlerin Antalya’ya geldiği noktadan alarak Belek’e ya da istediğiniz noktaya transferiniz gerçekleştirilecektir. Sizlerin isteği doğrultusunda firmamız dönüş transferini de planlayarak otelinizden ya da dilediğiniz noktadan sizleri alarak otogar, havalimanı gibi alanlara ulaştıracaktır. Firmamıza rezervasyon yaptırarak geleceğiniz tarih ve saatte belirtmiş olduğunuz adreste karşılanacaksınız. Şoförlerimiz sizleri isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılayacaktır. Eğer levhayı göremediğiniz bir durum ile karşılaşırsanız bizleri arayarak sizlerin bulaşabileceği bir noktaya yönlendirileceksiniz. Can güvenliğinizi ön planda tutan firmamız araçlarının bakımını düzenli olarak yaptırmaktadır. Ayrıca şoförlerimiz deneyimli olup trafikte hiçbir kuralı ihlal etmeden sizlerin ulaşımını sağlayacaktır. Sizlerin ulaşımını en ince ayrıntısına kadar planlayan profesyonel ekibimiz ve deneyimli şoförlerimiz ile ayrıcalıklı bir yolculuk yapma fırsatı yakalayın.