Belek Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalledir.Antalya’nın en çok tercih edilen turizm merkezleri biridir.Bu bölge havalimanın uzak bir mesafe de kalmaktadır. Bu nedenle belek giderken zorluk yaşabilirsiniz.Şirketimiz sizin bu sıkıntıyı yaşamanızı önleyerek  antalya havalimanı – belek arası transfer hizmetiniz en kolay, hızlı ve güvenli şekilde sağlanmaktadır.Antalya belek transfer olarak sizi en iyi şekilde ağırlamak bizim için bir onurdur.Senelerdir Antalya havalimanından birçok müşteriye hizmet vermekte olan transfer şirketi  olarak şimdi de belek transfer olarak hizmet vermektedir.

Misafirlerimiz ve arkadaşım olarak bizleri görerek  sizlere üst düzey hizmet kalitesi ile karşılamayı ilke edinen transfer şirketi olarak  son model araçlarla, güler yüzlü personeli ve yılların tecrübesi ile havalimanı transferinde her zaman yanınızda olacaktır. Golf ve turizmin antalyadaki en yoğun bölgesi olan belek oteller bölgesinde belek otellerine ve tesislerine özel araçlarla transfer gerçekleştirilmektedir. Aralarında maxx royal belek golf resort, cornelia deluxe resort, rixos premium belek, voyage belek gibi üst düzel otelleri bulunduğu tatil cennetine rahat ve kaliteli bir şekilde ulaşmanızı  sağlamaktayız.

Yoğun günlerden dolayı rezervasyonunuzu minimum 1 gün yapmanız önemle rica olunur.Bizlere 0532 278 46 66 numarasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.